+420 558 662 920 iph@iph.cz

Výroba strojů a kooperace

VÝROBA STROJŮ A TECHNOLOGICKÝCH CELKŮ

Společnost IPH servis Morava, s.r.o. se díky spolupráci s předními firmami na českém a německém trhu dlouhodobě věnuje vývoji a vlastní výrobě strojů a technologických celků. Firma disponuje vlastními vývojáři, technology, konstruktéry i servisními techniky. Jsme tak schopni vyrábět stroje a technologické celky po naše klienty dle jejich potřeb a provozních možností. V oblasti vývoje navíc dlouhodobě spolupracujeme s výzkumným ústavem i VŠB. 

Hammelmann Elektrárna Dětmarovice – vysokotlaké čistění

Zařízení – systém pro hydrodynamické čištění přihříváků MGGH1 a MGGH2 – je určeno pro automatizované vysokotlaké čištění teplosměnných trubek přihříváků. Technologie používá jako čistící médium vysokotlakou vodu, která svou kinetickouenergií dopadá na povrch trubek s usazeninami a takto je čistí.

 

 

Drtič popele a produktů z textilních filtrů

Drtící zařízení IPH slouží výhradně k drcení popele pod látkovým filtrem.  Popílek padá gravitací z látkového filtru do násypky na vstupu do drtiče. Otáčením rotorů proti sobě dochází k usměrnění toku popele do osy drtiče a k jeho následnému drcení. Drcení zjišťují dva protichůdné ozubené rotory. Maximální velikost frakce je 8,5mm. Po rozdrcení, gravitací vypadává popílek z drtiče a přes výstupní kanál padá do redleru.

 

 

Dvojklapka Termizo

Dvojklapka slouží  svodu odpadu z násypky do odstruskovače. Klapka je gravitační a funguje na principu naplnění určitého množství, které překoná závaží a obsah propadne do mezi prostoru a dojde ke zpětnému uzavření. Princip dvojklapky je zde proto aby nedocházelo k přisávání vzduchu nad klapky. Kvůli zatékání vody a vysoké korozi byla nově vyrobena z nerezu.

 

 

Hledáte řešení na míru pro Vás? Rádi Vám pomůžeme.

30 let na trhu

Využijte naše zkušenosti i Vy

 

IPH Servis Morava, s.r.o.

+420 558 662 920

iph@iph.cz

Baška 455, 739 01 Baška

IČ: 28657071
DIČ: CZ28657071
Datová schránka: q9e2xvc

GPS: 49°38’58.073″N, 18°22’12.289″E

KONTAKTUJTE NÁS

15 + 11 =