+420 558 662 920 iph@iph.cz

O nás

Kdo jsme?

Obchodně technická společnost s 30letou historií na trhu.

Autorizovaný zástupce německého výrobce kouřových klapek HMT – Hebing Maschinen Technik GmbH, a patentovaných originálních náhradních dílů kouřových klapek společnosti Technip Mannesmann Seiffert. 

Autorizovaný zástupce německé společnosti Frenzelit – Werke GmbH & Co. KG v oblasti kompenzační technikyV rámci tohoto zastoupení provádíme nejen dodávky nových kompenzátorů, ale i další služby související s kompenzační technikou.

Úzce spolupracujeme s firmou Clyde Bergemann při zajišťování dodávek a servisu technologických celků pro čištění teplosměnných ploch kotlů  

Produktový katalog

9

Inovace

Vyvíjíme originální produkty
dle provozních možností a potřeb klienta, spolupracujeme s výzkumnými ústavy a VŠB, vyvíjíme a zavádíme nová řešení, která zvyšují efektivitu provozu.

9

Prosperita

Jsme autorizovanými zástupci třech německých firem – na výrobu klapek
a kompenzační techniky, a sami vyrábíme komponenty strojů, které čistí spaliny a snižují emise. Cítíme zodpovědnost za jejich bezchybnou funkčnost. Prosperita firmy, našich lidí i klientů nám dává možnost dělat ovzduší co nejčistším.

9

Hospodárnost

Nabízíme komplexní návrhy řešení, garantujeme návratnost investic, snižujeme energetické nároky na činnost našich zařízení. Respektujeme požadavky zákazníků na snižování provozních nákladů. 

Co děláme?

MONTÁŽ, SERVIS, REVIZE

Jsme autorizovaným zástupcem třech německých firem – výrobců kouřových klapek a kompenzační techniky, a technologických celků pro čištění teplosměnných ploch kotlů.  Zajišťujeme dodání, servis, montáž i revize dodaných celků.

NÁVRH A VÝVOJ

Vyvíjíme a dodáváme  komponenty pro snižování emisí. Ve spolupráci s výzkumnými ústavy, vysokými školami a významnými firmami na českém i mezinárodním trhu se podílíme na inovacích směřujících k zvýšené efektivitě a čistšímu ovzduší.

VÝROBA STROJŮ

Vyvíjíme a vyrábíme vlastní stroje pro vysokotlaké čistění a další technologické strojní celky dle potřeb a požadavků zákazníkům
na míru. Nabízíme komplexní řešení včetně garantované návratnosti investic.

Naši klienti

30 let na trhu

Využijte naše zkušenosti i Vy

 

IPH Servis Morava, s.r.o.

+420 558 662 920

iph@iph.cz

Baška 455, 739 01 Baška

IČ: 28657071
DIČ: CZ28657071
Datová schránka: q9e2xvc

GPS: 49°38’58.073″N, 18°22’12.289″E

KONTAKTUJTE NÁS

9 + 4 =